גילי ויואל עזריה בע"מ

יהודה הנחתום 4 , בית בלטק, באר שבע 8424902

 

 יצירת קשר

 
קבוצת אורון לוגו
 
 
 

 

 

תהליך העבודה

גילי ויואל קו

 

"היכולת לבצע פרויקטים מורכבים ובהיקפים גדולים מדברת בעד עצמה."

 

אנו מתגאים להיות חברת ביצוע אשר מנהליה הינם מהנדסים בוגרי הטכניון המפעילים צוות המתמחה בתכנון וביצוע פתרונות מורכבים בהנדסה אזרחית.

 

אנו נמנים על אחת מחברות הבת של קבוצת אורון אחזקות והשקעות בע"מ המטפחת איתנות כלכלית תוך התנהלות עסקית הוגנת ומקצועית. הפרויקטים שאנו מבצעים נמסרים לביצוע החברה לאחר זכייתה בהליך של מכרז. מרגע הזכייה במכרז אנו מתכנסים ללמוד את כל הפרטים בתוכניות ומכינים את כל הנדרש ליציאה לביצוע: לוחות זמנים, תקציב, צוות, ציוד, חומרים והסכמי הרכש הנדרשים על מנת שהפרויקט יבוצע באיכות גבוהה תוך ניהול מדויק ועמידה בלוחות הזמנים.

 

 

במהלך הפרויקט אנו נעזרים במערכת ניהול משאבי הארגון המתקדמת - ERP, שבבעלות ובפיתוח החברה, המסייעת לנו בניהול הפיננסי, בתהליכי הרכש, במעקב אחרי לוחות זמנים ובעמידה בתקציב.

המומחיות שלנו מקיפה את כל תחומי ההנדסה האזרחית כך שיש ביכולתנו להציע פתרונות כוללים הנותנים מענה שלם ומדויק לפרויקט כולו תוך הוגנות ושקיפות עסקית ותודעת שרות גבוהה.

 

גלריית העבודות שלנו

פרופיל החברה

 

יש לך צורך בביצוע פרויקט בהנדסה אזרחית ? צור איתנו קשר ונקבע סיור שטח

 

 

 

גילי ויואל עזריה בע"מ  |  יהודה הנחתום 4, בית בלטק, באר שבע  8424902  |  טל': 08-6295001  |  פקס: 08-9431248  | azaria@oron-group.co.il

הפעל נגישות

בניית אתרים